|
|
| Nazwa marki: | NUOYINGJIAYE |
| Numer modelu: | NYSP-DR |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $350 to $1700 |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 szt / przed miesiąc |
elektryczne Pojemnościowy miernik poziomu cieczy RF
elektryczneDwa z czterech zacisków to zasilanie, [+] [-] pośrednie zasilanie 24VDC; [TEST+][TEST-] pośredni amperomierz może mierzyć sygnał 4-20mA. Zasada działania
Zasada działania miernika poziomu cieczy RF NYSP-DR opiera się na technologii pojemnościowej RF (fale radiowe). Częstotliwość radiowa jest przykładana do sondy w celu określenia wpływu otaczającego środowiska poprzez ciągłą analizę. Ponieważ wszystkie materiały mają stałą dielektryczną i ich przewodność różni się od przewodności powietrza, całkowita impedancja sondy ulega zmianie z powodu niewielkiego odchylenia pojemności, gdy sonda styka się z materiałem. Ponieważ elektroda sondy i ściana pojemnika tworzą dwie okładki kondensatora, izolator sondy i otaczające powietrze stają się materiałem dielektrycznym. Gdy powietrze (stała dielektryczna 1,0) zostanie zastąpione przez jakikolwiek inny materiał (stała dielektryczna > 1,0), zmiana pojemności spowoduje zmianę impedancji. Efekt ten jest mierzony przez obwód i porównywany z referencyjnym ustawieniem czułości (obwód).NYSP-DR
elektryczneDwa z czterech zacisków to zasilanie, [+] [-] pośrednie zasilanie 24VDC; [TEST+][TEST-] pośredni amperomierz może mierzyć sygnał 4-20mA. techniczne
| Zastosowania | Ciecz, ciecz korozyjna, montaż rozdzielony |
| Typ sondy | PTFE, 304, 316 (opcjonalnie) |
| Zakres pomiarowy | Pręt: 0-6m, Kabel: 0-20m |
| Temperatura procesu | -40-130°C, -40-260°C, -184-260°C |
| Temperatura otoczenia | -40°C do +80°C |
| Opóźnienie czasowe | 0-30s ciągle regulowane |
| Ciśnienie procesu | -0,1-1,0 MPa |
| Zasilanie | 24VDC, 220VAC |
| Wyjście sygnału | 4-20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Przyłącze procesowe | Gwint/Kołnierz (do wyboru) |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Stopień przeciwwybuchowości | Exia II CT6 (do wyboru) |
| Ochrona przed utratą zasilania | tryb wysoki i niski, terenowy |
* Uwaga:Produktymogą byćdostosowanedospecyficznych wymagańużytkowników!NYSP-DR
elektryczneDwa z czterech zacisków to zasilanie, [+] [-] pośrednie zasilanie 24VDC; [TEST+][TEST-] pośredni amperomierz może mierzyć sygnał 4-20mA. konstrukcyjne
elektryczneDwa z czterech zacisków to zasilanie, [+] [-] pośrednie zasilanie 24VDC; [TEST+][TEST-] pośredni amperomierz może mierzyć sygnał 4-20mA. Wymagania
instalacyjne
![]()
![]()
![]()
elektryczneNYSP-DR Pojemnościowy miernik poziomu cieczy RF
![]()
elektryczneDwa z czterech zacisków to zasilanie, [+] [-] pośrednie zasilanie 24VDC; [TEST+][TEST-] pośredni amperomierz może mierzyć sygnał 4-20mA.NYSP-DR
Pojemnościowy miernik poziomu cieczy RF