|
|
| Nazwa marki: | NUOYING |
| Numer modelu: | NYRD-900 |
| MOQ: | 1 PCS |
| Cena £: | $209~520/pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000 sztuk miesięcznie |
80G Radarowy miernik poziomu cieczy Opis
Fale elektromagnetyczne fali milimetrowej: Fale elektromagnetyczne w zakresie częstotliwości 30-300 GHz (długość fali 1-10 mm) są zazwyczaj określane jako fale milimetrowe, znajdują się w zakresie długości fal, gdzie mikrofale i fale dalekiej podczerwieni nakładają się. Dlatego posiadają cechy obu rodzajów widma. Pasmo 76-81 GHz jest najmniej zrozumianym i wykorzystywanym obszarem.
80G Radarowy miernik poziomuZasada działania
Produkty radarowe FMCW NYRD900 (znane również jako radary fal milimetrowych), ze względu na wyższą częstotliwość fal milimetrowych niż radary pasma Ku, mają ważne zastosowania w wykrywaniu celów na duże odległości, w środowiskach z silnym dymem i pyłem, w obrazowaniu na duże odległości, w obrazowaniu wielospektralnym itp., i mogą wykrywać cele mniejsze niż radary mikrofalowe oraz osiągać dokładniejsze pozycjonowanie, z wyższą rozdzielczością i silniejszą poufnością.
Spójność: Spójność jest wytwarzana przez koherentne oscylacje dipolowe napędzane prądem lub przez nieliniowe efekty różnicy częstotliwości koherentnych impulsów laserowych.
Silna przenikliwość: Posiada silną moc przenikania przez substancje niepolarne. Wiele niemetalicznych substancji niepolarnych pochłania mniej promieniowania w tym paśmie. Dlatego mogą być używane do wykrywania wewnętrznej struktury materiałów. Na przykład ceramika, tektura, produkty z tworzyw sztucznych, pianka itp. są przezroczyste dla promieniowania elektromagnetycznego w tym paśmie, a także mogą być używane do wykrywania bezpieczeństwa na lotniskach i dworcach, takich jak wykrywanie maszyn, materiałów wybuchowych i narkotyków, lub do wykrywania spawania płytek drukowanych.
Niska energia: Energia fotonów fal milimetrowych wynosi tylko kilka milielektronowoltów i nie występuje zjawisko jonizacji i niszczenia wykrywanej substancji przez promieniowanie rentgenowskie, dlatego nie jest łatwo zniszczyć wykrywaną substancję.
80G Radarowy miernik poziomuTParametr techniczny
| Model produktu | NYRD900 |
| Częstotliwość nadawania | 76GHz~81GHz, szerokość pasma przemiatania FM 5GHz |
| Forma anteny | Antena soczewkowa, antykorozyjna antena soczewkowa |
| Materiał anteny | PTFE,304+PTFE |
| Zakres pomiarowy | 0.08~150m |
| Dokładność pomiaru | 0.05%~0.1%F.S |
| Zasilanie | 24VDC,220V AC |
| Wyjście sygnału | 4…20mA/HART/RS485/Modbus… |
| Temperatura procesu | -40~+130°C, -40~+260°C (≥260°C można dostosować) |
| Ciśnienie procesu | -0.1~2.0MPa |
| Przyłącze procesowe | Gwint, wspornik, kołnierz, zacisk sanitarny (opcjonalnie) |
![]()
![]()
![]()
Certyfikaty
![]()
Warunki obudowy
![]()