|
|
| Nazwa marki: | NUOYING |
| Numer modelu: | NYRD-TJ |
| MOQ: | 1 proc. |
| Cena £: | $268~$730/pc |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000 sztuk miesięcznie |
Oryginalny producent 26G bezkontaktowego radarowego czujnika poziomu 4-20mA typu soczewkowego, żaroodpornego nadajnika radarowego poziomu
26GHz Radarowy czujnik poziomu Cechy konstrukcyjne
1. Wyprodukowano z niezwykle stabilnych materiałów.
2. Zaawansowany pomiar bezkontaktowy.
3. Pomiar poziomu mediów ciekłych i stałych.
4. Może mierzyć wszystkie media o stałej dielektrycznej > 1,8.
5. Maksymalny zakres pomiarowy wynosi 40m.
6. Technologia dwuprzewodowa i zasilanie pętlowe, napięcie zasilania i sygnał wyjściowy są przesyłane przez dwużyłowy kabel.
7. Nie wpływają na niego zakłócenia, para, kurz, próżnia i inne warunki pracy.
8. Nie wpływają na niego zmiany gęstości, lepkości i temperatury medium.
26GHz Radarowy czujnik poziomu Wymagania instalacyjne
![]()
26GHz Radarowy czujnik poziomu Parametry techniczne
| Model produktu | NYRD-TJ |
| Typowe zastosowanie | Łatwe do krystalizacji, kondensacji rosy, toksyczne, silnie korozyjne, silnie zapylone, klasy sanitarnej itp. |
| Częstotliwość | 26GHz |
| Dokładność | ±3mm |
| Zakres | 40m |
| Materiał anteny | 304L+PTFE, 316L+PTFE (opcjonalnie) |
| Typ anteny | Antena soczewkowa |
| Próbkowanie echa | 100 razy/s |
| Temperatura procesu | -40~+120℃, -40~+260℃ |
| Ciśnienie procesu | -0,1~2,0 MPa |
| Przyłącze procesowe | Kołnierz, wspornik (opcjonalnie) |
| Interfejs elektryczny | M20×1,5, ½ " NPT |
| Wyjście sygnału | 4...20mA/HART (dwu/cztero) /RS485/Modbus... |
| Zasilanie | 24VDC (dwuprzewodowe, czteroprzewodowe) |
| Klasa przeciwwybuchowości | Exia II CT6, Exd Ⅱ CT6 |
| Klasa ochrony | IP67 |
Uwaga: Produkty mogą być dostosowane do specyficznych wymagań użytkowników.
26GHz Radarowy czujnik poziomu Powiązane Zdjęcia
![]()
![]()
![]()