|
|
| Nazwa marki: | NUOYING |
| Numer modelu: | NYRD-TJ |
| MOQ: | 1 proc. |
| Cena £: | $218~$700/pc |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000 sztuk miesięcznie |
Radarowy miernik poziomu 26 GHz z soczewką, dostosowany do zastosowań sanitarnych, dokładny 40m, z niską ceną
NYRD-TJRadarowy miernik poziomu 26 GHzOpis produktu
Nadajnik radarowy poziomu NYRD-TJ to wysokoczęstotliwościowy radarowy przyrząd pomiarowy poziomu 26 GHz o maksymalnej odległości pomiaru 40 metrów.Antena radarowa emituje bardzo wąską wiązkę impulsów mikrofalowych. Impuls podróżuje przez przestrzeń z prędkością światła i napotyka powierzchnię mierzonego medium. Część jego energii jest odbijana z powrotem i odbierana przez tę samą antenę.
Przedział czasowy między wysłanym a odebranym impulsem jest proporcjonalny do odległości od anteny do powierzchni mierzonego medium. Ze względu na niezwykle dużą prędkość propagacji fal elektromagnetycznych, przedział czasowy między wysłanym a odebranym impulsem jest bardzo mały (poziom nanosekund) i trudny do określenia. Nadajniki radarowe 26G HF wykorzystują specjalną technologię rozwiązywania korelacji do dokładnego identyfikowania przedziału czasowego między wysłanym a odebranym impulsem, co dalej oblicza odległość od anteny do powierzchni mierzonego medium.
![]()
NYRD-TJ Radarowy miernik poziomu 26 GHz Cechy konstrukcyjne
1. Wykonany z niezwykle stabilnych materiałów.
2. Zaawansowany pomiar bezkontaktowy.
3. Pomiar poziomu mediów ciekłych i stałych.
4. Może mierzyć wszystkie media o stałej dielektrycznej > 1,8.
5. Maksymalny zakres pomiarowy wynosi 40m.
NYRD-TJ Radarowy miernik poziomu 26 GHz Parametry techniczne
| Model produktu | NYRD-TJ |
| Typowe zastosowanie | Łatwe do krystalizacji, kondensacja pary wodnej, toksyczne, silnie korozyjne, silnie zapylone, klasy sanitarnej itp. |
| Częstotliwość | 26 GHz |
| Dokładność | ±3mm |
| Zakres | 40m |
| Materiał anteny | 304L+PTFE, 316L+PTFE (opcjonalnie) |
| Typ anteny | Antena soczewkowa |
| Próbkowanie echa | 100 razy/s |
| Temperatura procesu | -40~+120℃, -40~+260℃ |
| Ciśnienie procesu | -0,1~2,0 MPa |
| Przyłącze procesowe | Kołnierz, wspornik (opcjonalnie) |
| Interfejs elektryczny | M20×1,5, ½" NPT |
| Wyjście sygnału | 4...20mA/HART (dwu/cztero) /RS485/Modbus... |
| Zasilanie | 24VDC (dwuprzewodowe, czteroprzewodowe) |
| Klasa przeciwwybuchowości | Exia II CT6, Exd II CT6 |
| Klasa ochrony | IP67 |
Uwaga: Produkty mogą być dostosowane do specyficznych wymagań użytkowników.
NYRD-TJ Radarowy miernik poziomu 26 GHz Powiązane Zdjęcia
![]()
![]()
![]()