|
|
| Nazwa marki: | NUOYING |
| Numer modelu: | NYRD806 |
| MOQ: | 1 proc. |
| Cena £: | $138~$800/pc |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000 sztuk miesięcznie |
Nadajnik poziomu radaru fabrycznego NYRD806 26GHz, bezkontaktowy radar z falowodem, do lekko korozyjnych cieczy
NYRD806 Opis produktu nadajnika poziomu radaru 26GHz
Nadajnik poziomu radaru NYRD806 to wysokoczęstotliwościowy przyrząd do pomiaru poziomu radaru 26GHz o maksymalnej odległości pomiarowej 30 metrów. Antena została dodatkowo zoptymalizowana, a nowy szybki mikroprocesor może wykonywać szybszą analizę i przetwarzanie sygnału, dzięki czemu przyrząd może być stosowany w niektórych złożonych warunkach pomiarowych.
NYRD806 Zasada działania nadajnika poziomu radaru 26GHz
Antena radaru emituje wąską impulsową falę mikrofalową, która jest przesyłana w dół przez antenę. Po dotknięciu fali impulsowej powierzchni mierzonego medium, jest ona odbijana z powrotem i ponownie odbierana przez system antenowy. Sygnał jest przesyłany do części elektronicznej i automatycznie przekształcany w sygnał poziomu obiektu (ponieważ impulsy poruszają się tak szybko, czas potrzebny na dotarcie fali elektromagnetycznej do celu i odbicie się z powrotem do odbiornika jest niemal natychmiastowy).
![]()
Punkt odniesienia pomiaru: powierzchnia dna gwintu lub powierzchnia uszczelniająca kołnierza.
Uwaga: Podczas używania nadajnika poziomu radaru należy upewnić się, że najwyższy poziom nie wchodzi w obszar ślepy pomiaru (obszar D na rysunku).
NYRD806 26GHz Nadajnik poziomu radaru Cechy konstrukcyjne
Mały rozmiar anteny, łatwy w instalacji; bezkontaktowy radar, bez zużycia, bez zanieczyszczeń
Trudno wpływa na niego korozja i pianka; nie wpływa na niego gęstość medium, zmiany temperatury i ciśnienia
Silne zapylenie ma niewielki wpływ na działanie miernika poziomu wysokiej częstotliwości
Krótsza długość fali, lepsze odbicie od nachylonych powierzchni stałych
Mały kąt wiązki i skoncentrowana energia
Obszar ślepy pomiaru jest mniejszy, a dobre wyniki można osiągnąć w przypadku pomiaru w małych zbiornikach
Wysoki stosunek sygnału do szumu dla lepszej wydajności nawet w warunkach zmiennych
Wysoka częstotliwość, najlepszy wybór do pomiaru mediów stałych i o niskiej stałej dielektrycznej
NYRD806 26GHz Nadajnik poziomu radaru Pola zastosowań
1. Elektrownie: Zbiorniki, pompy zasypowe, kadzie parowe, magazyny popiołu, zbiorniki oleju itp.
2. Pola naftowe: Zbiorniki magazynowe ropy naftowej, zbiorniki magazynowe produktów naftowych, osadniki, szamba, zbiorniki płuczki wiertniczej itp.
3. Chemia: Wieża destylacyjna ropy naftowej, silos surowcowy, silos pośredni, zbiornik reakcyjny, zbiornik amoniaku, zbiornik magazynowy asfaltu itp.
4. Metalurgia: Silosy surowcowe, silosy materiałów pomocniczych, zbiorniki buforowe ogniw elektrolitycznych itp.
5. Zasoby wodne: Kanały, zbiorniki, nawadnianie pól uprawnych, monitorowanie poziomu wody w rzekach, ostrzeganie przed powodziami błyskawicznymi, powodzie miejskie itp.
6. Żywność: Fabryka soków, fabryka mleka, zbiornik magazynowy browaru itp.
7. Farmaceutyka: Zbiorniki magazynowe chińskich leków, separatory, fermentory itp.
8. Oczyszczanie ścieków: Zbiorniki, szamba, zbiorniki do oczyszczania wody, osadniki, studnie głębinowe, sieci wody pitnej itp.
9. Papier: Wieża magazynowa, silos materiałów chemicznych itp.
10. Inne: Kamieniołomy, ochrona środowiska, budowa statków i inne branże.
NYRD806 26GHz Nadajnik poziomu radaru Parametry techniczne
| Model produktu | NYRD806 |
| Typowe zastosowanie |
Odporny na temperaturę, ciśnienie, lekko korozyjne ciecze |
| Materiał anteny | 316L (opcjonalnie) |
| Typ anteny | Antena z falowodem |
| Zakres pomiarowy | 30m |
| Dokładność pomiaru | ±3mm |
| Zasilanie | 24VDC (2-przewodowy, 4-przewodowy) |
| Temperatura medium | -40~250℃ |
| Przyłącze procesowe | Wspornik, kołnierz (opcjonalnie) |
| Ciśnienie procesowe | -0.1~4.0MPa |
| Klasa ochrony | IP67 |
| Klasa przeciwwybuchowości | Exia II CT6 |
| Wyjście sygnału | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Interfejs elektryczny | M20*1.5, ½ ″NPT |
Uwaga: Produkty mogą być dostosowane do specyficznych wymagań użytkowników.
NYRD806 26GHz Nadajnik poziomu radaru Powiązane Zdjęcia
![]()
![]()
![]()