|
|
| Nazwa marki: | NUOYING |
| Numer modelu: | NYRD-SL |
| MOQ: | 1 proc. |
| Cena £: | $128~$860/pc |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000 sztuk miesięcznie |
Fabryczny radarowy przetwornik poziomu 4-20mA Wysokoprecyzyjny czujnik poziomu cieczy ze stali nierdzewnej 26GHz z wyjściem 4-20mA
Radarowy przetwornik poziomu 26GHz Zasada działania
Antena radarowa emituje wąską wiązkę mikrofalową, która jest transmitowana w dół przez antenę. Po dotknięciu powierzchni mierzonego medium fala impulsowa jest odbijana i ponownie odbierana przez system antenowy. Sygnał jest przesyłany do części elektronicznej i automatycznie przekształcany w sygnał poziomu obiektu (ponieważ impulsy poruszają się bardzo szybko, czas potrzebny na dotarcie fali elektromagnetycznej do celu i powrót do odbiornika jest niemal natychmiastowy).
![]()
Punkt odniesienia pomiaru: Spód gwintu lub powierzchnia uszczelniająca kołnierza.
Uwaga: Podczas korzystania z radarowego przetwornika poziomu należy upewnić się, że najwyższy poziom nie wchodzi w martwą strefę pomiarową (obszar D na rysunku).
Cechy konstrukcyjne radarowego przetwornika poziomu 26GHz
Radarowy przetwornik poziomu 26GHz Parametry techniczne
| Model produktu | NYRD-SL |
| Typowe zastosowanie | Odpływy, zbiorniki, rzeki, jeziora, płytkie wody itp. |
| Materiał anteny | PTFE, 304, 316, PP, PFA |
| Typ anteny | Antena z falowodem |
| Zakres pomiarowy | 30m, 80m (opcjonalnie) |
| Dokładność pomiaru | ±3mm |
| Zasilanie | 24VDC (2-przewodowe, 4-przewodowe) |
| Temperatura medium | -40~+80℃ |
| Przyłącze procesowe | Gwint, kołnierz (opcjonalnie) |
| Ciśnienie procesowe | -0.1~2.0MPa |
| Klasa ochrony | IP67 |
| Klasa przeciwwybuchowości | Exia II CT6 (opcjonalnie) |
| Wyjście sygnału | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Interfejs elektryczny | M20*1.5, ½" NPT |
Uwaga: Produkty mogą być dostosowane do specyficznych wymagań użytkowników.
Powiązane z radarowym przetwornikiem poziomu 26GHz Zdjęcia
![]()
![]()
![]()