|
|
| Nazwa marki: | NUOYING |
| Numer modelu: | NYRD-901 |
| MOQ: | 1 sztuk |
| Cena £: | 95$~150$/ PCS |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000 szt./miesiąc |
Czujnik poziomu wody radarowy typu Modbus RS485
Radarowy miernik poziomu wody NYRD-901
Produkt radarowy FMCW (Frequency Modulation Continuous Wave) NYRD901 (znany również jako radar fal milimetrowych) ma ważne zastosowania w detekcji celów z daleka, obrazowaniu z daleka, obrazowaniu multispektralnym itp. W środowisku silnego dymu i kurzu, ponieważ wykorzystuje pasmo fal milimetrowych o wyższej częstotliwości niż radar pasma Ku. Może wykrywać cele mniejsze niż radar mikrofalowy i osiągać dokładniejsze pozycjonowanie, z wyższą rozdzielczością i silniejszą poufnością.
Parametry techniczne radarowego miernika poziomu wody NYRD-901
| Typowe zastosowanie | woda, ciecze |
| Zakres pomiarowy | 5m, 10m, 15m, 20m |
| Zasilanie | 24VDC (22V~30V) |
| Wyjście sygnału | 4...20mA/RS485/Modbus.. |
| Temperatura otoczenia | -20°C~+70°C |
| Ciśnienie procesowe | -0.1~1.0Mpa |
| Metoda połączenia | Gwint |
| Stopień ochrony | IP67 |
Uwagi: Produkty mogą być dostosowane do wymagań klienta!
Certyfikat radarowego miernika poziomu wody NYRD-901
![]()
Warunki pracy radarowego miernika poziomu wody NYRD-901
![]()