|
|
| Nazwa marki: | NUOYING |
| Numer modelu: | NYRD900 |
| MOQ: | 1 proc. |
| Cena £: | $260~$380/pc |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000 sztuk miesięcznie |
NYRD900 80GHz Antykorozyjny i Przeciwwybuchowy Radarowy Transmiter Poziomu do Zapylonych Warunków z Raportem CE i IP67
NYRD900 80GHz Antykorozyjny i Przeciwwybuchowy Radarowy Transmiter Poziomu Opis Produktu
Transmiter radarowy poziomu NYRD900 jest szeroko stosowany w wykrywaniu celów na odległość, obrazowaniu na odległość, obrazowaniu wielospektralnym, w warunkach silnego dymu i pyłu itp. Ponieważ wykorzystuje pasmo fal milimetrowych o wyższej częstotliwości niż pasmo Ku, może wykrywać mniejsze cele i osiągać dokładniejsze pozycjonowanie niż radar mikrofalowy, z wyższą rozdzielczością i większym bezpieczeństwem.
NYRD900 80GHz Antykorozyjny i Przeciwwybuchowy Radarowy Transmiter Poziomu Cechy konstrukcyjne
1.Dobra wydajność przejściowa: Oparta na samodzielnie opracowanym chipie RF fal milimetrowych CMOS, aby uzyskać bardziej kompaktową strukturę RF, wyższy stosunek sygnału do szumu.
2.Pasmo robocze 5 GHz zapewnia produktowi wyższy stosunek rozdzielczości pomiarowej i dokładność pomiaru
3.Spójność: spójne generowanie szoku dipolowego sterowanego prądem lub nieliniowy efekt różnicowy częstotliwości spójnego generowania impulsu laserowego
4.Niska energia: energia fotonów fal milimetrowych wynosi tylko kilka miliwoltów elektronowych, nie występuje jonizacja rentgenowska i niszczenie wykrywanej substancji, więc nie jest łatwo zniszczyć wykrywaną substancję
5.Silna penetracja: Silna penetracja dla substancji niepolarnych. Wiele niemal metalicznych materiałów niepolarnych pochłania mniej promieni w tym paśmie i dlatego może być używane do badania wewnętrznej struktury materiału. Na przykład ceramika / tektura / produkty plastikowe / pianka są przezroczyste dla tego pasma promieniowania elektromagnetycznego, a także mogą być używane do monitorowania bezpieczeństwa na lotniskach / stacjach, takich jak badanie maszyn / materiałów wybuchowych i narkotyków, lub do wykrywania spawania płytek drukowanych.
NYRD900 80GHz Antykorozyjny i Przeciwwybuchowy Radarowy Transmiter Poziomu Typowe zastosowania
1. Nadaje się do pomiaru w wąskiej przestrzeni lub w rurze z falowodem
2. Dotyczy zbiorników super dużych (150m) i małych zbiorników
3. Wysoka precyzja, wysoki stopień higieny pomiaru
4. Okazje ze złożonymi warunkami procesowymi (mieszanie, pręt grzewczy, drabina, dach pływający, silny pył, silna para itp.)
NYRD900 80GHz Antykorozyjny i Przeciwwybuchowy Radarowy Transmiter Poziomu Parametry techniczne
| Model produktu | NYRD900 |
| Częstotliwość transmisji | 76Hz-81Hz, szerokość pasma skanowania FM 5GHz |
| Forma anteny | Antena soczewkowa, antykorozyjna antena soczewkowa |
| Materiał anteny | PTFE, 304+PTFE |
| Zakres pomiarowy | 0.08-150m |
| Dokładność pomiaru | 0.05%-0.1% F.S |
| Zasilanie | 24VDC, 220VAC |
| Wyjście sygnału | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Temperatura procesu | -40~+130℃,-40~+260℃ (≥260℃ można dostosować) |
| Ciśnienie procesu | -0.1~2.0MPa |
| Przyłącze procesowe | Gwint, kołnierz |
| Klasa ochrony | IP67, IP68 (opcjonalnie) |
| Klasa przeciwwybuchowości | Exia II CT6 Ga, Exd II CT6 Gb |
Uwaga: Produkty mogą być dostosowane do specyficznych wymagań użytkowników.
NYRD900 80GHz Antykorozyjny i Przeciwwybuchowy Radarowy Transmiter Poziomu Zdjęcia
![]()
![]()