|
|
| Nazwa marki: | NUOYINGJIAYE |
| Numer modelu: | NYSP-M |
| MOQ: | 1 szt. |
| Cena £: | $504.081/pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000 szt/miesiąc |
Wysokiej wrażliwości RF szeroki zakres zastosowań Miernik poziomu
Zasada działania miernika poziomu dopuszczalności RF
Miernik poziomu cieczy z dopuszczalnością RF to produkt do ciągłego pomiaru poziomu cieczy oparty na zasadzie dopuszczalności RF. Produkt ma zalety wysokiej stabilności,wysoka wrażliwość i szeroki zakres zastosowańW porównaniu z tradycyjnym kondensacyjnym miernikiem poziomu cieczy, konstrukcja modułowa może uczynić konfigurację instrumentu prostą i wygodną.może być używany normalnie i bez utrzymania przez całe życie. Umożliwia użytkownikom intuicyjne zrozumienie działania sprzętu i rozwiązywanie problemów w odpowiednim czasie. Jest również bezpieczny i niezawodny w złożonych sytuacjach przemysłowych.
Technologia pomiaru przewodności częstotliwości radiowej jest technologią pomiaru poziomu cieczy o wyjątkowych zaletach.Chociaż ta koncepcja jest bardzo podobna do ogólnej technologii pomiaru pojemnościTechnologia przewodzenia RF dodaje obwód osłony napędowej i obwód czopera do jednostki elektronicznej, umożliwiając w ten sposób niezależne pomiary impedancji i rezystancji pojemności.Prawo fizyki oblicza, że impedancja zawieszenia jest równa oporowi pojemnościowemu zawieszenia., więc wpływ zawieszenia można zmierzyć poprzez przesunięcie fazowe obwodu oscylującego i wyeliminować z całkowitej mocy.
W zbiorniku magazynowania umieszczana jest sonda miernika przewodności częstotliwości radiowej, a przez sondę uzyskuje się sygnał częstotliwości radiowej spowodowany zmianą potencjału.Pokrycie napędu sondy może zapobiec prądu RF od tworzenia pętli przez zawieszony materiał, zapewniając w ten sposób dokładność pomiarów przyrządu.
|
Typowe zastosowanie |
Płyn, pył, ciało stałe |
| Modele produktów |
NYSP-M |
| Rodzaj anteny | Kable elastyczne, pręty twarde |
| Materiał antenowy | PTFE, 304, 316 |
| Zakres pomiarowy | 0~20m (w przypadku głębokich studni można zmierzyć setki metrów, dostosowane) |
| Dokładność pomiaru | 00,05% do 0,1% F. S. |
| Zasilanie | 24VDC |
| Wyjście sygnału | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Temperatura procesu | -40~+130°C |
| Ciśnienie procesu | -0,1 ∼4,0 MPa |
| Połączenie procesu | Węzeł, kołnierz (nieobowiązkowy) |
| Interfejs elektryczny | M20 × 1.5, 1⁄2 "NPT |
| Stopień ochrony | IP65, IP67, IP68 (nieobowiązkowe) |
|
Stopień odporny na wybuch |
Exia II CT6 Ga, Exd II CT6 Gb (szczegółowe informacje w świadectwie) |
Uwaga: Produkty mogą być dostosowane i zaprojektowane zgodnie ze specyficznymi wymaganiami użytkowników!
Funkcje projektowe miernika poziomu dopuszczalności RF
Unikalna konstrukcja układu osłonowania napędowego materiału przeciw zawieszeniu może poprawić wydajność materiałów przeciw zawieszeniu.
Zakres mocy 13-35 V prądu stałego
Adaptacyjna temperatura procesu sondy - 100 °C ~ 800 °C
Nie można zastosować pomiarów w ślepym zakresie do pomiarów poziomych 12 cm lub nawet kilku cm
Maksymalny zakres pomiaru może wynosić kilkaset metrów lub nawet kilkaset metrów
Największą zaletą przyrządu jest pomiar interfejsu materiałów lepkich
Stabilna i niezawodna wydajność, odporna na mąkę, szorstkość, parę, krystalizację i osadzenie wosku
Nieprzetrzymywanie, części nieruchome, części nieużywane, nieregularne czyszczenie, utrzymanie i uruchomienie