|
|
| Nazwa marki: | NUOYINGJIAYE |
| Numer modelu: | NYSP |
| MOQ: | 1 szt. |
| Cena £: | $504.3/pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000 szt/miesiąc |
NYSP RF Admittance Odporność na popiół lotny Miernik poziomu PTFE
NYSP Zasada działania miernika poziomu z admittancją RF
Miernik poziomu z admittancją RF to produkt do ciągłego pomiaru poziomu oparty na zasadzie admittancji RF. Produkt ma zalety wysokiej stabilności, wysokiej czułości i szerokiego zastosowania. W porównaniu z tradycyjnym miernikiem poziomu pojemnościowego, modułowa konstrukcja pozwala na proste i wygodne ustawienie instrumentu. Po zakończeniu ustawień może być używany normalnie i bezobsługowo przez całe życie. Umożliwia użytkownikom intuicyjne zrozumienie działania sprzętu i terminowe rozwiązywanie problemów. Jest również bezpieczny i niezawodny w złożonych zastosowaniach przemysłowych.
Technologia pomiaru przewodności RF to technologia pomiaru poziomu o unikalnych zaletach. Chociaż koncepcja jest bardzo podobna do ogólnych technik pomiaru pojemnościowego, techniki przewodnictwa RF dodają obwód ekranujący i obwód chopper do jednostki elektronicznej, umożliwiając niezależny pomiar impedancji i rezystancji pojemnościowej. Prawa fizyki obliczają, że impedancja dowolnego zawieszenia i rezystancja pojemnościowa dowolnego zawieszenia są równe, więc efekt zawieszenia można zmierzyć przesunięciem fazowym obwodu oscylacyjnego i wyeliminować z całkowitego wyjścia.
Sonda miernika przewodności RF jest zainstalowana w zbiorniku magazynowym, a sygnał RF spowodowany zmianą potencjału elektrycznego jest odbierany przez sondę. Osłona napędu sondy zapobiega przepływowi prądu RF przez materiał zawiesiny w celu utworzenia pierścienia, zapewniając w ten sposób dokładność pomiaru instrumentu.
|
Typowe zastosowanie |
Ciecz, pył, izolujący materiał stały o ultra wysokiej temperaturze |
| Modele produktów |
NYSP |
| Typ anteny | Elastyczny kabel, sztywny pręt |
| Materiał anteny | PTFE, 304, 316 |
| Zakres pomiarowy | 0~20m (setki metrów można zmierzyć dla głębokich studni, na zamówienie) |
| Dokładność pomiaru | 0,05%~0,1%F. S |
| Zasilanie | 24VDC |
| Wyjście sygnału | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Temperatura procesu | -40~+130°C,-100~+200°C |
| Ciśnienie procesu | -0,1~4,0MPa |
| Przyłącze procesowe | Gwint, kołnierz (opcjonalnie) |
| Interfejs elektryczny | M20 × 1,5, ½ "NPT |
| Stopień ochrony | IP65, IP67, IP68 (opcjonalnie) |
| Stopień przeciwwybuchowości | Exia II CT6 Ga, Exd II CT6 Gb (szczegóły w certyfikacie) |
Uwaga: Produkty mogą być dostosowane i zaprojektowane zgodnie ze specyficznymi wymaganiami użytkowników!
NYSP Cechy konstrukcyjne miernika poziomu z admittancją RF
Unikalny obwód ekranujący napędzany materiałem anty-zawiesinowym, może poprawić zdolność anty-zawiesinową.
Zakres mocy. 13 ~ 35VDC
Adaptacyjna temperatura procesu sondy. - 100 °C ~ 800 °C
Brak ślepych pomiarów, nie można zastosować do pomiarów poziomych o długości 12 cm lub nawet kilku centymetrów
Maksymalny zakres pomiarowy może wynosić setki metrów, a nawet setki metrów
Pomiar interfejsu materiałów lepkości jest największą zaletą instrumentu
Stabilne i niezawodne wyjście, odporne na mąkę, szorstkość, parę wodną, kryształ, osadzanie się wosku
Nie wymaga konserwacji, brak ruchomych części, części niełatwe do zużycia, nie wymaga regularnego czyszczenia, konserwacji i debugowania