|
|
| Nazwa marki: | NUOYINGJIAYE |
| Numer modelu: | NYRD701 |
| MOQ: | 1 szt. |
| Cena £: | $505.653/pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000 szt/miesiąc |
NYRD701 1.8G Kablowa antenka sterowana falą radarową
NYRD701 1.8GZasada działania miernika poziomu radarów fal kierowanych
Wysokiej częstotliwości impuls mikrofalowy wysyłany przez radar fal kierowanych rozprzestrzenia się wzdłuż elementu wykrywania ( stalowy kabel lub stalowy pręt).nagła zmiana stałej dielektrycznej powoduje odbicieInterwał czasu między przenoszonym i odbiłym impulsem jest proporcjonalny do odległości pomiarowego medium.
|
Typowe zastosowanie |
Lekko korozyjny płyn |
| Modele produktów | NYRD701 |
| Rodzaj anteny | Rodzaj kabla |
| Materiał antenowy | PTFE, 304, 316 |
| Próbki echonometryczne | 55 razy/s |
| Zakres pomiarowy | 0 ~ 30 m |
| Dokładność pomiaru | 00,05% do 0,1% F. S. |
| Zasilanie | 24VDC (dwa przewody, cztery przewody), 220VAC |
| Wyjście sygnału | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Temperatura procesu | - 40~+130 °C |
| Ciśnienie procesu | - 0,1-2,0 MPa |
| Połączenie procesu | Węzeł, uchwyt, kołnierz, zacisk (nieobowiązkowy) |
| Interfejs elektryczny | M20 × 1.5, 1⁄2 "NPT |
| Stopień ochrony | IP65, IP67, IP68 (nieobowiązkowe) |
| Stopień odporny na wybuch | Exia II CT6 Ga, Exd II CT6 Gb (szczegółowe informacje w świadectwie) |
Uwaga: Produkty mogą być dostosowane i zaprojektowane zgodnie ze specyficznymi wymaganiami użytkowników!
NYRD701 1.8GFunkcje projektowe miernika poziomu radarów fal kierowanych
◎ Mierzyciel poziomu materiału radarowego o kierowanej fali wykorzystuje zaawansowaną technologię przetwarzania mikrofalowego i unikalną technologię przetwarzania echograficznego Echo Discovery.dokładność pomiaru jest wysoka i pomiar jest dokładniejszyW tym samym czasie radar z kierowaną falą jest odporny na przyczepność i nie podlega wpływowi środowiska zewnętrznego, takiego jak średnia temperatura i przyczepność.
◎ Różne tryby połączenia procesów i typy komponentów wykrywających sprawiają, że sterowany radar poziomu fal serii 70X nadaje się do różnych złożonych warunków pracy i zastosowań.Takie jak wysoka temperatura, wysokiego ciśnienia i niskiej stałości dielektrycznej.
◎ Przyjmuje tryb pracy impulsowego, o niezwykle niskiej mocy emisji i może być zainstalowany w różnych pojemnikach metalowych i niemetalowych, bez szkody dla ludzkiego ciała i środowiska.