|
|
| Nazwa marki: | NUOYINGJIAYE |
| Numer modelu: | NYRD809 |
| MOQ: | 1 szt. |
| Cena £: | $679.347/pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000 szt/miesiąc |
26G Mierzyciel poziomu radaru NYRD809 Mała strefa ślepa Wysoka częstotliwość
26G Zasada działania miernika poziomu radaru
Kiedy fala impulsu dotknie powierzchni pomiarowego medium,odbija się z powrotem i ponownie odbierany przez system antenowySygnał jest przesyłany do części obwodu elektronicznego i automatycznie przekształcany w sygnał poziomowy (ponieważ prędkość rozprzestrzeniania się impulsu jest niezwykle szybka,czas potrzebny na dotarcie fali elektromagnetycznej do celu i powrót do odbiornika po odbiciu jest niemal natychmiastowy).
Płaszczyzna danych pomiarowych: dolna powierzchnia nitki lub powierzchnia uszczelniająca kołnierza.
Uwaga: Przy użyciu zegara poziomu radaru należy zadbać o to, aby najwyższy poziom nie mógł wchodzić do niewidomego obszaru (obszaru pokazanego w D na rysunku).
26G Mierzyciel poziomu radaru Parametry techniczne
|
Typowe zastosowania |
Różne ciała stałe (ziarna, kamyki, rudy żelaza, węgiel itp.) |
| Model produktu | NYRD809 |
|
Rodzaj anteny |
rodzaj pręta, rodzaj kropli wody, rodzaj płaskich płyt, rodzaj rogu, rodzaj wypolerowanej powierzchni, rodzaj soczewki |
| Materiał antenowy | PTFE, 304, 316, PP, PFA |
| Zakres pomiarowy | 10m, 20m, 30m, 35m, 40m, 80m |
| Dokładność pomiaru | 00,05% do 0,1% F. S. |
| Zasilanie | 24VDC (dwa przewody, cztery przewody), 220VAC |
| Wyjście sygnału | 4... 20mA/HART/RS485/Modbus |
| Temperatura procesu | - 40 ~ + 1200 °C |
| Ciśnienie procesu | - 0,1-2,0 MPa |
| Połączenie z procesem | przędzę, uchwyt, kołnierz, zacisk sanitarny (nieobowiązkowe) |
| Interfejs elektryczny | M20x1.5, 1/2"NPT |
| Stopień ochrony | IP65, IP67, IP68 (nieobowiązkowe) |
| Stopień odporny na wybuch | Exia II CT6 Ga, Exd II CT6 Gb (szczegółowe informacje w świadectwie) |
Uwaga: Dostosowane produkty mogą być projektowane zgodnie ze specyficznymi wymaganiami użytkowników!