|
|
| Nazwa marki: | NUOYINGJIAYE |
| Numer modelu: | NYRD900 |
| MOQ: | 1 szt. |
| Cena £: | $638.58 to $723.846/pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000 szt/miesiąc |
NYRD900 PTFE Antenna 80G Radar Level Meter Zakres pomiarowy 0,08 - 150 m
Zasada działania miernika poziomu radaru 80G
Częstotliwość NYRD900Produkt radarowy FMCW z fal modulacyjnych (znany również jako radar fal milimetrowych) ma ważne zastosowania w zdalnym wykrywaniu celów, zdalnym obrazowaniu, obrazowaniu wieloaspektowym itp.W środowisku silnego dymu i pyłu, ponieważ wykorzystuje pasma fal milimetrowych o częstotliwości wyższej niż radar pasma Ku.Argety są mniejsze niż radar mikrofalowy i osiągają dokładniejsze pozycjonowanie, z wyższą rozdzielczością i większą poufnością.
Parametry techniczne miernika poziomu radaru 80G
|
Typowe zastosowania |
kąt emisji fali elektromagnetycznej jest mniejszy niż 3 °, co nadaje się do pomiarów w wąskiej przestrzeni lub w przewodowanej rurze falnej |
| Stosowane do super dużych zbiorników (150 m) i małych zbiorników (mała niewidoma powierzchnia) | |
| Wysoka precyzja, wysoki poziom higieny i inne okazje | |
| Miejsca o złożonych warunkach procesu (mieszanie, pręt grzejący, drabina, dach pływający, silny pył, silna para itp.) | |
| Model produktu | NYRD900 |
| Częstotliwość transmisji | 76GHz~81GHz, szerokość częstotliwości skanowania FM 5GHz |
| Forma anteny | Antena soczewkowa, antena soczewkowa przeciwkorozyjna |
| Materiał antenowy | PTFE, 304+PTFE |
| Zakres pomiarowy | 00,08 ~ 150 m |
| Dokładność pomiaru | 00,05 ‰ 0,1% F.S. |
| Zasilanie | 24VDC,220VAC |
| Wyjście sygnału | 4... 20mA/HART/RS485/Modbus |
| Temperatura procesu | - 40~+130 °C, - 40~+260 °C (~260 °C można dostosować) |
| Ciśnienie procesu | -0,1 ∼2,0 MPa |
| Połączenie procesu | przędzę, uchwyt, kołnierz, zacisk sanitarny (nieobowiązkowe) |
| Stopień ochrony | IP65, IP67, IP68 (nieobowiązkowe) |
| Stopień odporny na wybuch | Exia II CT6 Ga, Exd II CT6 Gb (szczegółowe informacje w świadectwie) |
Uwaga: Projekt może być dostosowany zgodnie ze specyficznymi wymaganiami użytkowników!