|
|
| Nazwa marki: | NUOYINGJIAYE |
| Numer modelu: | NYRD808 |
| MOQ: | 1 szt. |
| Cena £: | $450 to $1700 /pcs |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000 sztuk / przed miesiącem |
Czujnik poziomu cementu radarowy zasobnik zbożowy miernik poziomu radarowy nadajnik poziomu radarowy HART
Opis
Ta seria radarowych mierników poziomu wykorzystuje wysokoczęstotliwościowy czujnik radarowy 26G, maksymalny zakres pomiarowy może osiągnąć do 70 metrów. Antena została dodatkowo zoptymalizowana,
nowe szybkie mikroprocesory mają wyższą prędkość i wydajność przetwarzania sygnału, przyrząd może być używany do reaktorów, silosów stałych i bardzo złożonych środowisk pomiarowych.
Specyfikacja
| Radarowy miernik poziomu o zasięgu 70 metrów z wysokoczęstotliwościowym czujnikiem radarowym 26G | |
| -40~+130°C,-40~+150°C,-40~+2600°C,-40~+1200°C | Materiały stałe, silne zapylenie |
| Zakres pomiarowy | 70 metrów |
| Przyłącze procesowe | Uniwersalny kołnierz |
| Temperatura medium | -40°C ~ +250°C |
| Ciśnienie procesowe | -0.1 ~ 0.1 Mpa |
| Dokładność | ± 15 mm |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Zakres częstotliwości | 26 GHz |
| Wyjście sygnału | 4~20mA/Hart (dwuprzewodowy/czteroprzewodowy) RS485/Modbus |
| Stopień ochrony przeciwwybuchowej | Exia II C T6 Ga |
Zasada działania
Antena nadajnika poziomu radarowego wysyła wąską wiązkę impulsów mikrofalowych w dół w kierunku anteny. Mikrofale odbijają się od powierzchni medium i są ponownie odbierane przez system antenowy, który wysyła sygnał do obwodu elektronicznego, gdzie jest automatycznie przekształcany na sygnały poziomu (ponieważ prędkość propagacji mikrofal, fala elektromagnetyczna docierająca do celu i wracająca do odbiornika jest niemal natychmiastowa).
![]()
Punkt odniesienia pomiaru: dno gwintu lub powierzchnia uszczelniająca kołnierza.
Podłączenie elektryczne: Upewnij się, że najwyższy poziom w mierniku radarowym nie wchodzi w martwą strefę pomiarową
(pokazano na rysunku D poniżej).
Cechy
P: Czy mogę otrzymać próbki?zanieczyszczeń. Niemal brak korozji, efektu pęcherzykowego; prawie nie wpływa na niego para wodna w atmosferze, zmiany
P: Czy mogę otrzymać próbki?Silne zapylenie środowiska ma niewielki wpływ na pracę miernika poziomu. Krótsza długość fali, lepsze odbicie od nachylonej powierzchni stałej.
P: Czy mogę otrzymać próbki?zakłóceniom. Mniejszy zakres pomiarowy, dla pomiaru da dobre
P: Czy mogę otrzymać próbki?Wysoki stosunek sygnału do szumu,
P: Czy mogę otrzymać próbki?fluktuacji stanu
P: Czy mogę otrzymać próbki?zapewnić lepszą wydajność.
P: Czy mogę otrzymać próbki?Wymagania dotyczące instalacji Instrukcja instalacji: Należy zainstalować w odległości 1/4 lub 1/6 średnicy. Uwaga: minimalna odległość od ściany zbiornika powinna wynosić 1/10 wysokości zbiornika. Uwaga: 1. Punkt odniesienia 2. Środek lub oś symetrii pojemnika W przypadku zbiornika stożkowego na górze, poziom można zainstalować na środku górnej części zbiornika, co gwarantuje pomiar do stożkowego dna.Antena powinna być ustawiona pionowo do powierzchni. Jeśli powierzchnia jest szorstka, należy użyć kątownika, aby dostosować kąt kołnierza przegubowego anteny do powierzchni.
P: Czy mogę otrzymać próbki?Typowe błędy instalacji
:
1.
Prawidłowe 2.
współdzielą dwużyłowy kabel ekranowany. Zakres napięcia zasilania patrz dane techniczne. W przypadku typu iskrobezpiecznego między zasilaczem a przyrządem musi znajdować się bariera bezpieczeństwa.środki przeciwdeszczowe
![]()
Instrument nie może być zainstalowany w środku łukowego lub kopulastego dachu. Oprócz generowania pośrednich ech, jest również narażony na echa. Wielokrotne echa mogą być większe niż rzeczywisty sygnał echa, ponieważ przez górę można skoncentrować wielokrotne echa. Dlatego nie można go zainstalować w centralnej lokalizacji.
1.
![]()
Prawidłowe 2.
Błąd
![]()
P: Czy mogę otrzymać próbki?2. Błąd
Podłączenie elektryczneNapięcie zasilania:
(4~20)mA/HART (system dwuprzewodowy) P: Jaki jest czas dostawy?
współdzielą dwużyłowy kabel ekranowany. Zakres napięcia zasilania patrz dane techniczne. W przypadku typu iskrobezpiecznego między zasilaczem a przyrządem musi znajdować się bariera bezpieczeństwa. (4~20)mA/HART (system czteroprzewodowy) Oddzielne zasilanie i sygnał prądowy,
![]()
P: Czy mogę otrzymać próbki?RS485 / Modbus Linia zasilania i sygnału Modbus są oddzielnie
Odp.: Po otrzymaniu potwierdzenia produktu i przedpłaty produkcja zostanie natychmiast rozpoczęta.P: Jaki jest czas dostawy?
Odp.: Zazwyczaj trwa to około 3-5 dni roboczych dla małych zamówień i 10-15 dni dla dużych zamówień.P: Jak kontrolujesz jakość?
![]()
P: Czy mogę otrzymać próbki?Odp.: Tak, zamówienie próbne jest dostępne do kontroli jakości i testów rynkowych. Ale musisz zapłacić za koszt ekspresowy. P: Jak szybko można zorganizować produkcję?
Odp.: Po otrzymaniu potwierdzenia produktu i przedpłaty produkcja zostanie natychmiast rozpoczęta.P: Jaki jest czas dostawy?
Odp.: Zazwyczaj trwa to około 3-5 dni roboczych dla małych zamówień i 10-15 dni dla dużych zamówień.P: Jak kontrolujesz jakość?
![]()
Odp.: Trzy etapy kontroli (oryginał, produkcja i gotowe produkty) + dobra usługa gwarancyjna (1 rok bezpłatnej wymiany na nowy bez żadnych czynników ludzkich).
P: Jakie certyfikaty posiadasz?
Odp.: ISO9000, CE, certyfikat przeciwwybuchowy, RoHs gotowy. A przed dostawą towarów można również zaoferować certyfikat kontroli jakości i bezpieczeństwa wydany przez strony trzecie.
P: Czy mogę odwiedzić Twoją fabrykę?
Odp.: Bardzo chętnie! Poleć do lotniska Xian Yang. To była dla nas wielka przyjemność.
P: Jakie są Twoje warunki gwarancji?
Odp.: Oferujemy 12 miesięcy gwarancji.
P: Czy możesz świadczyć usługi OEM i niestandardowe?
Odp.: Tak, zarówno OEM, jak i ODM są dostępne, mamy profesjonalny dział badawczo-rozwojowy, który może zapewnić profesjonalne rozwiązania.
Pakowanie i wysyłka
Parametry techniczne
Zastosowanie
Wszystkie rodzaje cieczy (silnie korozyjne, o niskiej stałej dielektrycznej, mieszane, parowe, krystalizujące, kondensujące, zawiesiny, wysoka temperatura i wysokie ciśnienie itp.)
Wszystkie rodzaje pyłów (silne zapylenie, pył unoszący się, proszek cementowy, proszek wapienny, popiół lotny, krystalizacja i inne okazje)
Różne ciała stałe (ziarno, małe kamienie, ruda żelaza, węgiel itp.)
Numer artykułu
NYRD805,NYRD806,NYRD807,NYRD808,NYRD809,NYRD810,NYRD86
NYRD87,NYRD-PB,NYRD-SD,NYRD-TJ,NYRD- SL
Forma anteny
Typ prętowy, typ kropli wody, typ płytowy, typ klaksonowy, typ powierzchniowy, typ soczewkowy
Materiał anteny
PTFE,304,316,PP,PFA
Zakres pomiarowy
10m,20m,30m,35m,40m,80m
Dokładność pomiaru
0.05%~0.1%F.S
Zasilanie
24VDC (dwuprzewodowe, czteroprzewodowe), 220VAC
Wyjście sygnału
4-20mA/HART/RS485/Modbus...
![]()
Temperatura procesu
![]()
| -40~+130°C,-40~+150°C,-40~+2600°C,-40~+1200°C | Ciśnienie procesu |
| -0.1~0.3Mpa,-0.1~2.0Mpa,-0.1~4.0Mpa, | |
| Przyłącze procesowe | |
| Gwint, wspornik, kołnierz, zacisk higieniczny (opcjonalnie) | Interfejs elektryczny |
| M20x1.5, 1/2” NPT | |
| Stopień ochrony | IP65,IP67,IP68 (opcjonalnie) |
| Stopień ochrony przeciwwybuchowej | ExiaIICT6 Ga,ExdIICT6 Gb (jak pokazano na certyfikacie) |
| Jeśli masz jakiekolwiek dalsze pytania, skontaktuj się z nami. Przetworzymy Twoje prośby tak szybko, jak to możliwe. | Serena Jiang / Kierownik Sprzedaży |
| Telefon/WhatsApp:+86 15934851597 | |