|
|
| Nazwa marki: | NUOYINGJIAYE |
| Numer modelu: | NYRD900 |
| MOQ: | 1 szt. |
| Cena £: | $450 to $1700 /pcs |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000 sztuk / przed miesiącem |
Pomiar wysokotemperaturowej pary gazowej 80G Radarowy miernik poziomu 76GHz~81GHz 0,08~150m
Zasada działania
Produkty radarowe FMCW (zwane również radarami fal milimetrowych), w wyniku czego wykorzystanie jest wyższe niż częstotliwość radarów w paśmie Ku, częstotliwość fal milimetrowych, zdalne wykrywanie celu,środowisko silnego pyłu dymnego, zdalne obrazowanie, takie jak obrazowanie wielo-spektralne mają ważne zastosowania i mogą wykrywać więcej niż mikrowalowy radar małe cele i osiągnąć dokładniejsze pozycjonowanie,Ma wyższą rozdzielczość i silniejsze zabezpieczenie.
![]()
Funkcja Dsign
* Duży zasięg, mały obszar niewidomy. Maksymalny zasięg może osiągnąć 120 m, a obszar mowy może osiągnąć 8 cm.
* Mały kąt wiązki, niewielki rozmiar anteny, łatwy w montażu.
* Długość fali jest krótsza, a odbicie na powierzchni ciała jest lepsze, więc nie ma szczególnej potrzeby używania uniwersalnej płaszczyzny do celowania.
* Wspiera zdalne debugowanie i zdalne ulepszanie, ułatwiając konserwację na miejscu.
* Podobnie jak radar w paśmie 80 GHz stosowany w dziedzinie pomiarów przemysłowych, o wysokiej precyzji, pomiarów poziomu bez kontaktu i poziomu płynu, z innymi powszechnie stosowanymi radarami impulsami mikrofalowymi,Radar z kierowanymi falami - niezrównane zalety, niezwykle wąska wiązka i zdolność przenikania, może dostosować się do skomplikowanych warunków pracy, bez osłabienia wydajności pomiarowej.
Parametry techniczne
![]()
| Zastosowanie | kąt emisji fali elektromagnetycznej mniejszy niż 3°,odpowiedni do pomiarów w wąskiej przestrzeni lub w przewodowej rurze falnej |
| Odpowiedni do dużych tolerancji przechowywania ((150m) i przechowywania w małych cylindrach | |
| Wysoka precyzja, wysoki poziom higieny i inne miejsca pomiaru | |
| Warunki procesu są skomplikowane ((przetruwanie, pręt grzewczy, drabina, pływający dach, silny pył, silna para itp.) | |
| Numer pozycji | NYRD900 |
| Częstotliwość transmisji | 76GHz~81GHz, szerokość częstotliwości skanowania FM 5GHz |
| Formularz anteny | Antena soczewkowa, antena soczewkowa przeciwkorozyjna |
| Materiał anteny | PTFE,304+PTFE |
| Zakres pomiarowy | 00,08 ~ 150 m |
| Dokładność pomiaru | 00,05% do 0,1% F.S. |
| Zasilanie | 24VDC,220VAC |
| Wyjście sygnału | 4-20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Temperatura procesu | -40~130°C,-40~260°C ((≥260°Cdostosowany) |
| Ciśnienie procesu | -0,1~2,0Mpa |
| Połączenie z procesem | Węzeł, uchwyt, kołnierz, zacisk sanitarny (nieobowiązkowe) |
| Stopień ochrony | IP65,IP67,IP68 (nieobowiązkowe) |
| Wartość odporna na wybuchy | ExiaIICT6 Ga,ExdIICT6 Gb ((Jak pokazano w świadectwie) |
Jeśli macie jeszcze jakieś pytania, prosimy o kontakt.
Serena Jiang / kierownik sprzedaży
Telefon/WhatsApp: +86 15934851597