|
|
| Nazwa marki: | NUOYINGJIAYE |
| Numer modelu: | NYRD900 |
| MOQ: | 1 szt. |
| Cena £: | $850~$1250/pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000 szt/miesiąc |
Nadajnik poziomu radaru z modulacją częstotliwości NYRD900 80G o silnej penetracji
Zasada działania nadajnika poziomu radaru z modulacją częstotliwości NYRD900 80G
Produkty radarowe FMCW z falą FM (zwane również radarami fal milimetrowych), ponieważ wykorzystują pasma fal milimetrowych o wyższej częstotliwości niż radary pasma Ku,Oparte na samodzielnie opracowanym chipie radiowym fal milimetrowych CMOS, realizuje bardziej zwartą architekturę radiową i wyższy stosunek sygnału do szumu.są ważne w wykrywaniu odległych celów i w środowiskach z silnym dymem i pyłem, takich jak obrazowanie dalekiego zasięgu i obrazowanie wielospektralne.Energia fotonów fal milimetrowych wynosi tylko kilka milielektronowoltów i nie występuje jonizacja rentgenowska ani uszkodzenie wykrywanej substancji, więc nie jest łatwo uszkodzić wykrywaną substancję.Zastosowanie i możliwość wykrywania mniejszych celów niż radar mikrofalowy oraz osiągnięcia dokładniejszego pozycjonowania, z wyższą rozdzielczością i silniejszą poufnością.
Parametr techniczny nadajnika poziomu radaru z modulacją częstotliwości NYRD900 80G
| Model | NYRD900 |
| Częstotliwość nadawania | 76 GHz ~ 81 GHz, szerokość pasma skanowania FM 5 GHz |
| Forma anteny | antena soczewkowa, antena soczewkowa antykorozyjna |
| Materiał anteny | PTFE, 304+PTFE (opcjonalnie) |
| Zakres pomiarowy | 0,08 ~ 150 m |
| Dokładność pomiaru | 0,05% ~ 0,1% F.S |
| Zasilanie | 24 VDC, 220 VAC |
| Wyjście sygnału | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Temperatura procesu | -40 ~ +130 ℃, -40 ~ +260 ℃ (≥260 ℃ można dostosować) |
| Ciśnienie procesu | -0,1 ~ 2,0 MPa |
| Przyłącze procesowe | Gwint, Kołnierz, Zacisk sanitarny (opcjonalnie) |
| Poziom ochrony | IP67, IP68 (opcjonalnie) |
| Klasa przeciwwybuchowości | Exia II CT6 Ga |
※ Uwaga:Produktymogą byćdostosowanezgodnie zszczególnymi wymaganiamiużytkowników!