|
|
| Nazwa marki: | NUOYINGJIAYE |
| Numer modelu: | NYRD704 |
| MOQ: | 1 sztuk |
| Cena £: | $550~$850/pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000 szt/miesiąc |
Koaksjalny NYRD704 1.8GHz Radar z kierowaną falą Poziom metr Duży niebieski przypadek 6m Zakres pomiarowy
NYRD704 Zasada działania radarów o kierowanej fali 1,8 GHz
Miernik poziomu radarów fal kierowanych jest miernikiem poziomu opartym na zasadzie odbicia w dziedzinie czasu (TDR).Impuls elektromagnetyczny miernika poziomu radaru rozprzestrzenia się wzdłuż stalowego kabla lub sondy z prędkością światła. Częśćmiernik poziomupuls odbija się, tworząc echo i wraca do nadajnika pulsu wzdłuż tej samej ścieżki.Odległość między nadajnikiem a powierzchnią medium pomiarowego jest proporcjonalna do czasu rozprzestrzeniania się impulsu w tym okresie, a wysokość poziomu płynu jest obliczana.
NYRD704 1,8 GHz Radar o kierowanej fali Mierzyciel poziomu parametr techniczny
| Typowe zastosowanie | Płyny, zwłaszcza te o niskiej stałej dielektrycznej |
| Częstotliwość transmisji | 10,8 GHz |
| Model produktów | NYRD704 |
| Typ anteny | Rodzaj pręta;Koaxialny |
| Materiał antenowy | 304,316 (nieobowiązkowo) |
| Pobieranie próbek ech | 55 razy/s |
| Zakres pomiarowy | 6m |
| Dokładność pomiaru | ±1 mm |
| Zasilanie | 24VDC,220VAC (nieobowiązkowe) |
| Wyjście sygnału | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Temperatura procesu | -40~130°C |
| Ciśnienie procesu | -0,1~2,0MPa |
| Połączenie procedury | Flanca, przodu (nieobowiązkowe) |
| Poziom ochrony | IP67 |
| Stopień odporny na wybuchy | Exia II CT6 Ga |
Uwaga: Produkty mogą być dostosowywane zgodnie ze specyficznymi wymaganiami użytkowników!
NYRD704 1.8GHz Radar z kierowaną falą
1Wykorzystując tryb pracy impulsowej, produkt ma niezwykle niską moc emisji i może być zainstalowany w różnych pojemnikach metalowych i niemetalowych, bez szkody dla ciała ludzkiego i środowiska.
2. Różnorodność metod łączenia procesów i rodzajów komponentów wykrywających sprawiają, że wskaźniki poziomu radarów o kierowanej fali serii 70X nadają się do różnych złożonych warunków pracy i zastosowań, takich jak:wysoka temperatura, medium o wysokim ciśnieniu i niskiej stałej dielektryczności.
3Przewodniczący miernik poziomu fal radarowych przyjmuje zaawansowaną technologię przetwarzania mikrofalowych i wyjątkową technologię przetwarzania ech Echo Discovery, pomiar kontaktu,wysoka dokładność pomiaru i dokładniejsze pomiaryJednocześnie radar z kierowaną falą jest odporny na przyczepność i nie podlega wpływowi środowiska zewnętrznego, takiego jak średnia temperatura i przyczepność.
NYRD704 Przewodnik instalacji radarów o kierowanej fali 1,8 GHz
Poniższy przewodnik montażowy jest odpowiedni do prob kablowych i pręgowych do pomiaru cząstek stałych i cieczy.
![]()
NYRD704 1,8 GHz Radar o kierowanej fali Pozycja instalacji miernika poziomu
Staraj się trzymać z dala od wyjścia i wejścia.
W przypadku zbiorników metalowych i zbiorników z tworzyw sztucznych licznik nie powinien dotykać ściany wewnętrznej zbiornika.
Proponuje się go zainstalować na poziomie 1/4 średnicy silosu.
Sondu typu kable lub pręty powinny znajdować się w odległości nie mniejszej niż 30 cm od ściany zbiornika.
Dno sondy powinno być około 30 mm od dna zbiornika.
Sonda powinna utrzymywać odległość nie mniejszą niż 200 mm od przeszkód w zbiorniku.
Czujnik może być zainstalowany w środku zbiornika, jeśli dno zbiornika jest stożkowe, dzięki czemu pomiary można wykonać na dnie zbiornika.