|
|
| Nazwa marki: | NUOYINGJIAYE |
| Numer modelu: | NYLD-CR |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $280 to $1500 |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 300 szt / przed miesiąc |
Meter przepływu z wstawieniem elektromagnetycznym
NYLD-CRserii inteligentny przepływozmiar elektromagnetyczny jest nową generacją w pełni inteligentnego przepływozmiaru opracowanego przez naszą firmę w oparciu o zasadę indukcji elektromagnetycznej Faraday'a.Przepływomierz elektromagnetyczny może mierzyć nie tylko przepływ objętościowy przewodzącego płynu, ale również mierzyć przepływ objętościowy żrącego płynu, takiego jak silny kwas i alkalia, a nawet płynno-solidnego dwupasowego zawieszenia płynu, takiego jak błoto, celuloza i celuloza.Jest powszechnie stosowany w gazownictwie., przemysł chemiczny, hutnictwo, przemysł włókienniczy, farmacja, żywność i napoje, produkcja papieru, energia elektryczna, miejskie zasilanie wodą i kanalizacja oraz ochrona środowiska.
Pomiar przepływu elektromagnetycznego typu wtykowy Techniczne Parametry
| Kaliber | 300 - 3000 mm |
| Zakres prędkości przepływu | 0, 1 ‰ 10 m/s |
|
Dokładność |
0. 5 ̇10 m/s:±1 ̇ 5 % FS; 0. 1 ̇0 ̇ 5 m/s:±2 ̇ 0 % FS 0. 1·10 m/s:±2·5 % FS ((FS odnosi się do przepływu od 40% do 100% pełnego zakresu) |
| Przewodność elektryczna | > 50 μs/cm |
| Sekcja rurociągowa | Przednie 5 DN, a tylne 3 DN |
| Średnia temperatura | - 20°C + 130°C |
| Temperatura otoczenia | - 20°C + 60°C |
| Wytrzymać napięcie | 1, 6 Mpa |
| Poziomy ochrony | IP 65, IP 68 |
| Materiał elektrody | 316 l stali nierdzewnej |
| sygnał wyjściowy | 4 - 20 m A;RS 485;protokół HART;protokół MODBUS |
| Materiał czujnika | stali nierdzewnej |
| Zasada działania | 220 VAC, tolerancja15 % lub 24 VDC, fala falowa≤5 % |
| Współczynnik mocy produkcyjnych | 6.5W |
| Poziom oporu ciśnienia | ≤1,6 Mpa |
![]()
Typ "wszystko w jednym"(Jak pokazano na rysunku: w lewo)
Elektromagnetyczny przekształcacz przepływometer przyjmuje nową metodę pobudzenia, która ma niskie zużycie energii, stabilny punkt zerowy i długą żywotność.
Typ podziału(Jak pokazano na rysunku: prawo)
Oprócz pomiaru przepływu ogólnie przewodzących płynów, podzielony przepływomierz elektromagnetyczny może również mierzyć przepływ objętościowy płynu-stałego dwufazowego przepływu, płynów o wysokiej lepkości i soli,i silnych kwasów i silnych płynów alkalicznych.
Pomiar przepływu elektromagnetycznego typu wtykowy Cechy projektowe