|
|
| Nazwa marki: | NUOYINGJIAYE |
| Numer modelu: | NYRD704 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $420 to $1900 |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 500 szt / przed miesiąc |
NYRD7041Fala kierowana 0,8 GHz Radar Poziom Meter
Miernik poziomu radarów fal kierowanych jest miernikiem poziomu opartym na zasadzie odbicia w dziedzinie czasu (TDR).Impuls elektromagnetyczny miernika poziomu radaru rozprzestrzenia się wzdłuż stalowego kabla lub sondy z prędkością światłaCzęść impulsu miernika poziomu odbija się, tworząc echo i wraca do nadajnika impulsu wzdłuż tej samej ścieżki.Odległość między nadajnikiem a powierzchnią medium pomiarowego jest proporcjonalna do czasu rozprzestrzeniania się impulsu w tym okresie, a wysokość poziomu płynu jest obliczana.
Radar Poziom MeterParametry techniczne
| Typowe zastosowanie | Płynne, proszki, cząstki stałe, środki korozyjne |
| Materiał antenowy | Kabel elastyczny/304/PTFE (nieobowiązkowy) |
| Zakres pomiarowy | 6 m |
| Dokładność | ±1 mm |
| Zasilanie | 24 VDC ((Dwa przewody, Cztery przewody) |
| Średnia temperatura | -40°+130°C,-40°+250°C |
| Ciśnienie | -0,1 ∼4,0 MPa |
| Połączenie z procesem | Węzeł, paska (nieobowiązkowa) |
| Klasa ochrony | IP67 |
| Wartość odporna na wybuchy | Wyjście (nieobowiązkowe) |
| Wyjście sygnału | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
※ Uwaga:Produktymoże byćdostosowane wedługdospecyficzne wymaganiazUżytkownicy!
Radar Poziom MeterDziałanie Zasada
Wysokiej częstotliwości impuls mikrofalowy emitowany przez radar fal kierowanych rozprzestrzenia się wzdłuż elementu wykrywania ( stalowy kabel lub stalowa pręta), a gdy napotyka medium pomiarowe,z powodu nagłej zmiany stałej dielektrycznej, powoduje odbicie, a część energii impulsu odbija się z powrotem.Interwał czasu między przenoszonym impulsem a odbiciem impulsu jest proporcjonalny do odległości pomiarowego medium.
Radar Poziom MeterCechy projektowe
◎ Miernik poziomu radarów o prowadzonej fali przyjmuje zaawansowaną technologię przetwarzania mikrofalowych i wyjątkową technologię przetwarzania ech Echo Discovery, pomiar kontaktu,wysoka dokładność pomiaru i dokładniejsze pomiaryJednocześnie radar z kierowaną falą jest odporny na przyczepność i nie podlega wpływowi środowiska zewnętrznego, takiego jak średnia temperatura i przyczepność.
◎ Różnorodność metod połączenia procesów i rodzajów komponentów wykrywających sprawiają, że wskaźniki poziomu radarowe o kierowanej fali serii 70X nadają się do różnych złożonych warunków pracy i zastosowań.wysoka temperatura, wysokiego ciśnienia i małego medium stałej dielektrycznej.
◎ Wykorzystując tryb pracy impulsowej, produkt ma niezwykle niską moc emisji i może być zainstalowany w różnych metalowych i niemetalowych
pojemniki bez szkodliwości dla ciała ludzkiego i środowiska.
![]()
Radar Poziom MeterPołączenia elektryczne
◎ napięcie zasilania
(4 ~ 20) mA/HART ((Dwa przewody)
Zasilanie i sygnał prądu wyjściowego mają wspólny dwukomórkowy kabel osłonięty. Odnośne dane techniczne dla danego zakresu napięcia zasilania.pomiędzy zasilaczem a przyrządem musi być dodana bariera bezpieczeństwa.
(4 ~ 20) mA/HART ((Cztery przewody)
Zasilanie i sygnał prądu są oddzielone, a każdy z nich wykorzystuje dwukernikowy przewód osłonięty.
RS485/Modbus
Zasilanie i sygnał Modbus są oddzielone, a każdy z nich wykorzystuje dwukernikowy przewód osłonięty.
◎ Sposób podłączenia
![]()