|
|
| Nazwa marki: | NUOYINGJIAYE |
| Numer modelu: | NYRD702 |
| MOQ: | 1 sztuk |
| Cena £: | $650~$950/pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 500 szt/miesiąc |
Antykorozyjny transmiter poziomu radarowego NYRD702 4-20mA/HART (dwuprzewodowy/czteroprzewodowy)
Antykorozyjny transmiter poziomu radarowego NYRD702
Radarowy miernik poziomu z falą prowadzoną jest miernikiem poziomu opartym na zasadzie odbicia w dziedzinie czasu (TDR).Trzymaj z dala od eksportu i importu. Impuls elektromagnetyczny radaru propaguje się wzdłuż stalowej linki lub sondy z prędkością światła.W przypadku metalowych i plastikowych pojemników miernik nie powinien dotykać wewnętrznej ściany zbiornika. W przypadku metalowego zbiornika miernik poziomu nie powinien być instalowany na środku zbiornika.Część impulsu miernika poziomu jest odbijana, tworząc echo i wracając do nadajnika impulsu tą samą ścieżką.Schemat po prawej stronie przedstawia instalację radarową w kształcie pręta, która jest głównie używana do pomiaru poziomu cieczy.Odległość między nadajnikiem a powierzchnią mierzonego medium jest proporcjonalna do czasu propagacji impulsu w tym okresie, a wysokość poziomu cieczy jest obliczana.Czujnik można zainstalować na środku dachu, jeśli dno pojemnika jest stożkowe, można mierzyć na dnie zbiornika.
Antykorozyjny transmiter poziomu radarowego NYRD702 Parametry techniczne
| Parametry |
Częstotliwość: 100MHZ-1.8GHZ Zakres pomiarowy: -linka: 0-30m; pręt, coaxial: 0-6m Prędkość reakcji: 0.2S (w zależności od rzeczywistego użytkowania) Dokładność:<0.1% |
| Interfejs komunikacyjny | Protokół komunikacyjny HART |
| Powtarzalność | ± 3mm |
| Rozdzielczość | 1mm |
| Próbkowanie | echo 55 próbek/s |
| Wyjście sygnału prądowego | 4-20mA/HART |
| Przyłącze procesowe |
Kołnierz DN50, DN80, DN100, DN150 |
| Ciśnienie procesowe | -1 ~ 40bar |
| Zasilanie |
Zasilanie: 24VDC (± 10%), napięcie tętnień: 1Vpp Pobór mocy: maks. 22.5mA |
| Warunki środowiskowe | -40°C ~ +80°C |
| Stopień ochrony obudowy | IP68 |
| Poziomy wybuchowości | EXiaIICT6 Ga |
| Podłączenie przewodów zasilania przyrządu i wyjścia sygnału |
Wspólny dwużyłowy kabel ekranowany Wejście kablowe: 2 M20 × 1.5 (średnica kabli 5 - 9mm) |
※ Uwaga:Produktymogą byćdostosowanezgodnie zszczególnymi wymaganiamiużytkowników!