|
|
| Nazwa marki: | NUOYINGJIAYE |
| Numer modelu: | NYRD806 |
| MOQ: | 1 szt. |
| Cena £: | $450 to $1700 /pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000 szt / przed miesiąc |
Chiny Dostawca Wysokiej jakości instrument pomiarowy poziomu Radarowy wskaźnik poziomu rzeki Radarowy miernik poziomu wody
NYRD-901 Radar wodny metr poziomu
Produkt radarowy FMCW z falą modulacji częstotliwości NYRD901 (znany również jako radar fal milimetrowych) ma ważne zastosowania w zdalnym wykrywaniu celów, zdalnym obrazowaniu, obrazowaniu wielospektralnym itp.W środowisku silnego dymu i pyłu, ponieważ wykorzystuje pasma fal milimetrowych o wyższej częstotliwości niż radar pasma Ku. Może wykrywać cele mniejsze niż radar mikrofalowy i osiągać dokładniejsze pozycjonowanie,z wyższą rozdzielczością i większą poufnością.
NYRD-901 Parametry techniczne miernika poziomu radaru wodnego
| Typowe zastosowanie | woda, płynów |
| Zakres pomiarowy | 5m, 10m, 15m, 20m |
| Zasilanie | 24VDC ((22V~30V) |
| Temperatura otoczenia | -20°C~+70°C |
| Wyjście sygnału | 4...20mA/RS485/Modbus.. |
| Ciśnienie procesu | -0,1~1,0Mpa |
| Metoda podłączenia | Węzeł |
| Stopień ochrony | IP67 |
Uwaga: Produkty mogą być dostosowane zgodnie z wymaganiami klientów!
Świadectwo metrów poziomu radaru wodnego NYRD-901
![]()
NYRD-901 Radar wodny, miernik poziomu
![]()