|
|
| Nazwa marki: | NUOYINGJIAYE |
| Numer modelu: | NYMFS-TMF |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | $345.0~$475.0 |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1800 sztuk miesięcznie |
Miernik masowego przepływu gazu z dyfuzją cieplną do sprężonego powietrza Producent przepływomierzy powietrza
Miernik masowego przepływu gazu z dyfuzją cieplną do sprężonego powietrza Producent przepływomierzy powietrza Opis:
Termiczny masowy miernik przepływu gazu jest zaprojektowany w oparciu o zasadę dyfuzji cieplnej. Urządzenie wykorzystuje metodę stałej różnicy temperatur do dokładnego pomiaru gazu. Pierwszy monitoruje rzeczywistą wartość temperatury procesu; Drugi utrzymuje stałą wartość temperatury, tak aby była ona zawsze wyższa od rzeczywistej temperatury procesu i utrzymywała stałą różnicę temperatur z temperaturą procesu. Im większa masowa szybkość przepływu gazu, tym większy efekt chłodzenia i tym większa energia potrzebna do utrzymania różnicy temperatur. Dlatego masową szybkość przepływu mierzonego gazu można uzyskać poprzez pomiar energii grzałki.
Miernik masowego przepływu gazu z dyfuzją cieplną do sprężonego powietrza Producent przepływomierzy powietrza Parametry:
| Materiał | Stal nierdzewna, Stal odlewana |
| Wyświetlacz | 4-liniowy wyświetlacz LCD |
| Dokładność | ±1% |
| Zakres pomiarowy | Wszystkie gazy (z wyjątkiem acetylenu) |
| Średnica (MM) | DN10-100 (typ kołnierzowy), DN125-1500 (typ wstawiany) |
| Szybkość przepływu | 0.1-100Nm/s |
| Wyjście | Standard: 4-20mA, Opcja: RS485/RS232 |
| Ciśnienie | 1.6Mpa, Opcja (2.5MPa, 4.0MPa, 6.4MPa) |
| Zasilanie | Standard: 24VDC/1.5A, Opcja: 220VAC |
| Warunki użytkowania | A. temperatura otoczenia: -20 ~+150 ℃ |
| B. temperatura medium: 0 ~+200 ℃ | |
| C. wilgotność względna: 45-75% | |
| D. ciśnienie atmosferyczne: 86 kpa-106 kpa | |
| Poziom ochrony | IP65 |
Miernik masowego przepływu gazu z dyfuzją cieplną do sprężonego powietrza Producent przepływomierzy powietrza Cechy:
1. Termiczny masowy miernik przepływu gazu nie wymaga kompensacji temperatury i ciśnienia do pomiaru przepływu gazu. Może mierzyć masową szybkość przepływu lub standardową objętościową szybkość przepływu gazu.
2. Szeroki zakres stosunku. Może mierzyć gaz o przepływie od 0.5Nm/s do 100Nm/s, a także może być używany do wykrywania wycieków gazu.
3. Łatwa instalacja i konserwacja. W zależności od warunków na miejscu, instalacja i konserwacja bez zatrzymania pracy mogą być realizowane.