|
|
| Nazwa marki: | NUOYINGJIAYE |
| Numer modelu: | NYRD-86 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $400 to $650 |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 500 szt / przed miesiąc |
26GHz NYRD-86 Poziomomierz Poziomu Cechy konstrukcyjne Poziomu
Czujnik radarowego poziomu poziomu serii NYRD80X to 26-hercowy radarowy przyrząd pomiarowy poziomu o wysokiej częstotliwości, z maksymalną odległością pomiarową 80 metrów. Antena została dodatkowo zoptymalizowana, a nowy szybki mikroprocesor może wykonywać przetwarzanie analizy sygnału z wyższą szybkością, dzięki czemu przyrząd może być używany w niektórych złożonych warunkach pomiarowych, takich jak reaktory chemiczne, magazyny materiałów stałych.
Poziomomierz Poziomu Cechy konstrukcyjne Antena jest mała i łatwa w instalacji; Radar bezkontaktowy, bez zużycia, bez zanieczyszczeń.Parametr techniczny
| Typowe zastosowanie | Ciekłe substancje korozyjne itp. |
| Częstotliwość nadawania | 26GHz |
| Dokładność | 3mm |
| Zakres | 20m |
| Materiał anteny | PFA (opcjonalnie) |
| Próbkowanie echa | 100 razy/s |
| Temperatura procesu | -40~130℃ |
| Wilgotność otoczenia | 0~90% |
| Rozdzielczość | 1mm |
| Przyłącze procesowe | kołnierz |
| Interfejs elektryczny | M20×1. 5, ½ " NPT |
| Wyjście sygnału | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Zasilanie | 24V DC 220VAC (opcjonalnie) |
| Moc | 3W |
| Klasa ochrony przeciwwybuchowej | ExiaⅡCT6(opcjonalnie) |
| Klasa ochrony | IP67 |
※ Uwaga: Produkty mogą być dostosowane do szczególnych wymagań użytkowników!Antena radarowego poziomu poziomu wykonana z materiału PFA, tworzywo PFA jest kopolimerem niewielkiej ilości perfluoropropylu i perfluorowinylu oraz politetrafluoroetylenu. Spójność topnienia jest zwiększona, a lepkość roztworu zmniejszona, podczas gdy właściwości pozostają niezmienione w porównaniu z PTFE. Żywica może być bezpośrednio przetwarzana przez zwykłe formowanie termoplastyczne. Nadaje się do produkcji części odpornych na korozję, części odpornych na zużycie, części uszczelniających, części izolacyjnych i części instrumentów medycznych.
Radarowy
Poziomomierz Poziomu Cechy konstrukcyjne Antena radarowa emituje wąską impuls mikrofalowy i przesyła go w dół przez antenę. Po zetknięciu impulsu z powierzchnią mierzonego medium, jest on odbijany z powrotem i ponownie odbierany przez system antenowy, przesyłając sygnał do części obwodu elektronicznego, automatycznie przekształcany w sygnał pozycji obiektu (ponieważ prędkość propagacji impulsu jest niezwykle wysoka, czas potrzebny na dotarcie fal elektromagnetycznych do celu i odbicie się z powrotem do odbiornika jest prawie natychmiastowy).
Radarowy
Poziomomierz Poziomu Cechy konstrukcyjne Antena jest mała i łatwa w instalacji; Radar bezkontaktowy, bez zużycia, bez zanieczyszczeń.Prawie nie wpływa na korozję i pianę; Jest prawie niepodatny na zmiany pary wodnej, temperatury i ciśnienia w atmosferze.