|
|
| Nazwa marki: | NUOYINGJIAYE |
| Numer modelu: | NT-PT100 |
| MOQ: | 10 sztuk |
| Cena £: | $5.0~$25.0 |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 5000 sztuk / przed miesiącem |
PT100 RTD czujnik nadajnika temperatury
![]()
PT100 RTD czujnik temperatury nadajnika Opis:
To...Czujnik temperatury nadajnika RTDModuł sterowania temperaturą plc obsługuje cztery rodzaje oporu termicznego PT50, PT100, PT500, PT1000 i osiem rodzajów termoaparatu E, J, B, K, N, R, S, T..
Parametry techniczne czujnika temperatury nadajnika RTD PT100:
| Nazwa | PT100 RTD czujnik nadajnika temperatury |
| Zakres | zależy od czujnika (standardowy 0-50°C, 0-100°C, 0-150°C, 0-200°C, 0-300°C, 0-400°C, -50-50°C) |
| Zasilanie | 24VDC |
| Temperatura środowiska | |
| Produkcja | 4×20mA, 0-5V, 0-10V |
| Temperatura otoczenia | -40°C+85°C |
| Temperatura przechowywania | -40 ̊+100°C |
| Stopień ochrony | IP00,IP66 ((Instalacja) |
| Dokładność | ±0,2% FS |
| Ochrona | IP65 lub IP67 Wysoka kompatybilność magnetyczna |
| Stabilność | ± 0,1% FS / rok |
PT100 RTD czujnik temperatury nadajnika
①00,1% Wysoka dokładność
2Wielokrotne wejścia sygnału
3Wyposażone w połączenie USB
Zakres wejściowy może być regulowany
PT100 RTD czujnik nadajnika temperaturyDiagram okablowania:
![]()
![]()